Selçuk Eşya Depolama

SELÇUK EŞYA DEPOLAMA

Selçuk eşya depolama alanları ile bütün izmir ve bölgelerine hizmet verebilmek adına geliştirilen son teknolojiye dahalı yeniliklerimizi sizler için aktif hale getirdik.

İnsanlar için büyük kabus haline gelen taşınma işlemi yıllardır devam etmektedir.
Gerek doğru kurumsal firma’yı bulamamak gerek firma tarafından verilen sözlerin tutulmaması; işte bu yüzden siz değerli müşterimiz için selçuk bölgemizde aktif hale getirdik.

Selçek evden eve nakliyatselçuk eşya depolama sizler için tamamen stres bir taşınma vadediyor.

DEPOLAMA NEDEN ÖNEMLİ ?

Sadece Selçek olarak ele almamak gerekir çünkü depolama sorunu ülkemiz ve dünya geneli yaşanan en büyük problemlerden biridir. İnsanların genelde atmaya kıyamadığı maddi ve manevi değerli eşyalarını ev, ofislerinin depo diye adlandırdığı alanlarda muhafaza etmektedir.

Aslında değerli eşyalar için gerekli selçuk eşya depolama alanları tamamen yüksek güvenlikli ve korunaklı olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra depolanıcak eşyalarınızın bu işlem öncesinde hazırlanması gerekir. Bu hazırlıklar tamamen kurumsal nakliyat firması gözetiminde yapılması önerilir.

DEPOLAMA TESİSLERİMİZ

Biz Aras evden eve nakliyat olarak eşyalarınızın hasar görme olasılığını elimizden geldiğince en alt seviyelere düşürmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Kurumsal firmamız bünyesine gün geçtikçe farklı yenilikler aktif hale getiriyoruz.

Bu yenilikler biri olan selçuk eşya depolama ve  selçuk evden eve nakliyat ‘tır. Sizler için geniş bir alana inşa edilen 2.000mkare alana sahip olan sekçuk eşya depolama tesislerimiz sizler için hizmet vermektedir. Selçuk eşya depolama tesislerimiz tamamen güvenlik görevlisi ve yüksek açılı güvenlik kameraları ile izlenmektedir.

Depolama öncesi firmamızdan tarafından ücretsiz keşif ekibi talep etmeye unutmayınız.
-Kullanılıcak malzemeler tamamen ithal olup eşyalarınızın daha hijyenik ve korunaklı muhafaza edilmesi için kullanılıcaktır.
Selçuk eşya depolama alanları tamamen eşyalarınız için belirli metre küp alanlarla ayrılmıştır.
-Taşınma esnasında personel kadromuz selçuk eşya depolama tesisleri ile ilgili faydalı bilgiler aktarıcaktır.

Selçuk eşya depolama, Selçuk evden eve nakliyat bir ARAS NAKLİYAT kuruluşudur.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir