Çiğli Eşya Depolama

ÇİĞLİ EŞYA DEPOLAMA

Çiğli halkı yapısı gereği fazla olan maddi manevi değerli olan eşyalarını daima hijyenik bir ortamda muhafaza etmeyi istemektedir.

Genelde Ev ve ofislerinizin kiler, depo, kömürlük vs. gibi ortamlarda sakladığınız eşyalarınız sizin açınızdan her ne kadar hijyenik ve korunaklı olsada bu işi daha profesyonel hale getirmiş kuruluşlar ile çalışmanızı tavsiye ederiz. Sadece atmaya kıyamadığınız eşyalarınız için değil yurt içi ve yurt dışı gezi ve tatil planı yaptığınızda bile ihtiyacınız olan çiğli eşya depolama alanlarını sizler için aktif hale getirdik.

Depolama Tesisleri ne kadar hijyenik?

Çiğli eşya depolama olarak 2.000 mkare alana inşa edilen depolama tesislerimiz sizler için artık daha hijyenik ve daha korunaklı hale geldi.

Müşterilerimizin eşyalarının ayrı kalabilmesi için başka eşyalarla karışmaması için ayrı odalar yapıldı odalarımız size özeldir. Çiğli eşya depolama olarak sizlere sunabiliceğimiz onlarca hizmet arasında yer alan çiğli eşya depolama hizmetindede bölgede en başarılı firma olarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz.


Çiğli Eşya Depolama Ücretleri

Çiğli eşya depolama fiyyatları eşyalarınızın boyutuna yani depolama tesislerimizde oluşacağı yer üzerinden hesaplanır.

Genelde firmamız bünyesinde belirlenen standart aylık ücretler bulunmaktadır. Bu aylık ücretler ( 1+1, 2+1, 3+1) diye belirlenmiş olup bu eşyaların dışında ise eşyanız sizlere firmamız tarafından özel teklifler sunulmaktadır.

İnsanların en çok aklına takılan durum ise taşınma bedeli çiğli eşya depolama aylık ücretine dahilmidir? Buna bir açıklık getiricek olursak Taşınma bedeli ayrı bir hesaplama ile size teklif olarak sunulur evinizden alınıcak eşyaların çiğli eşya depolama götürülme işlemi olarak adlandırılan bu işlem için firma keşif ekiblerimiz tarafından belirlenir. Bu fiyyatlar eşyanızın boyut ve apartmanınızda bulunan dairenizin katı’nın yüksek veya düşük olmasına göre’de değişmektedir.

Ücretsiz keşif için bize ulaşın.!

-Ücretsiz keşif ekibimiz için bize ulaşıp randevu almayı unutmayın
-Keşif ekimiz ev, ofinizi keşif süreci sonrası sizlere çiğli eşya depolama ile ilgili bilgiler vericektir.
-Eşyalarınız için kullanılıcak malzeme ve gelicek araç boyutunu belirler.
-Profesyonel kadromuz ve deneyimli alt yapımızla sizlere daha iyi hizmet sunmak için hazırız.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir