Alsancak Eşya Depolama

ALSANCAK EŞYA DEPOLAMA

Alsancak denilince akla gelen sadece kordon boyu ve mükemmel atmosferi değil toplumsal sorunlarında yaşandığı bu ilçede en büyük sıkıntılardan biri olan alsancak eşya depolama sorunudur.

İnsanların genelde stres içinde geçirdiği evden eve nakliyat işlemleri doğru kurumsal firma ile artık daha kolay nakliyat denilince akla gelen en büyük hizmet depolama ‘dır. Genelde uzun süreli seyahat, iş gereği yapılan yurt dışı seyahatleri için insanların tercih ettiği alsancak eşya depolama tesisleri hijyenik ve korunaklı olmasıyla insanların ilgisini çekmektedir.

İZMİR EŞYA DEPOLAMA İÇİN KURUMSAL FİRMANIN ÖNEMİ

İzmir genelinde sayısız nakliyat firması bulunmakta bunların arasında doğru firma ile karşılaşmanız oldukça zordur.

Daha önce gazete ilanı üzerinden bulunan bu firmalar artık teknolojinin gelişmesi sonucu tamamen internet ortamı üzerinden yürümektedir. Tabiki buda doğru firmayı bulma yolunda malesef sizlere yardımcı olamıyor. Doğru kararı vermeniz için çalışacağınız firmayı tam anlamıyla araştırmak zorunda kalıyorsunuz. Biz ARAS NAKLİYAT ve alsancak eşya depolama izmir bölgesinde yeterince referansa sahip olup en büyük reklamın insanlar olduğunu düşünüyoruz. Profesyonel kadromuz, kullanılan malzeme ve eşyalarınıza gösterilen hijyenik eşya transferi ile sektörde lider firmayız.

ALSANCAK EŞYA DEPOLAMA ALANLARI

Alsancak eşya depolama olarak inşa ettiğimiz yeni tesislerimiz ile sektör’de öncü firma olmayı başardık. Depolama alanlarımız tamamen kapalı alanlara sahip olmakta aynı zamanda artık daha hijyenik ve daha korunaklı bir hal almıştır. Alsancak eşya depolama alanları tamamen özel güvenlik ve kamera sistemleri ile korunmaktadır. Bizimle iletişime geçip alsancak eşya depolama alanlarını ziyaret edebilirsiniz.

ÜCRETSİZ EKSPERTİZ İÇİN RANDEVU ALMAYI UNUTMAYIN!

-Web sitemizin iletişim bölümünden bizlere ulaşıp ücretsiz keşif için randevu alınız.

-Evinize, ofisinize gelicek olan ekspertiz alsancak eşya depolama hakında bilgi vericektir.

-Keşif ekibi Kullanılıcak malzeme, araç boyutu ve personel sayısını belirler.

Alsancak eşya depolama tesislerimizde yer alıcak eşyalarınızın kapliyacağı alan belirlenir.

-Taşınma için gün ve saat belirlendikten sonra karşılıklı imza atılıp sözleşme imzalanır.

Çiğli Eşya Depolama

ÇİĞLİ EŞYA DEPOLAMA

Çiğli halkı yapısı gereği fazla olan maddi manevi değerli olan eşyalarını daima hijyenik bir ortamda muhafaza etmeyi istemektedir.

Genelde Ev ve ofislerinizin kiler, depo, kömürlük vs. gibi ortamlarda sakladığınız eşyalarınız sizin açınızdan her ne kadar hijyenik ve korunaklı olsada bu işi daha profesyonel hale getirmiş kuruluşlar ile çalışmanızı tavsiye ederiz. Sadece atmaya kıyamadığınız eşyalarınız için değil yurt içi ve yurt dışı gezi ve tatil planı yaptığınızda bile ihtiyacınız olan çiğli eşya depolama alanlarını sizler için aktif hale getirdik.

Depolama Tesisleri ne kadar hijyenik?

Çiğli eşya depolama olarak 2.000 mkare alana inşa edilen depolama tesislerimiz sizler için artık daha hijyenik ve daha korunaklı hale geldi.

Müşterilerimizin eşyalarının ayrı kalabilmesi için başka eşyalarla karışmaması için ayrı odalar yapıldı odalarımız size özeldir. Çiğli eşya depolama olarak sizlere sunabiliceğimiz onlarca hizmet arasında yer alan çiğli eşya depolama hizmetindede bölgede en başarılı firma olarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz.


Çiğli Eşya Depolama Ücretleri

Çiğli eşya depolama fiyyatları eşyalarınızın boyutuna yani depolama tesislerimizde oluşacağı yer üzerinden hesaplanır.

Genelde firmamız bünyesinde belirlenen standart aylık ücretler bulunmaktadır. Bu aylık ücretler ( 1+1, 2+1, 3+1) diye belirlenmiş olup bu eşyaların dışında ise eşyanız sizlere firmamız tarafından özel teklifler sunulmaktadır.

İnsanların en çok aklına takılan durum ise taşınma bedeli çiğli eşya depolama aylık ücretine dahilmidir? Buna bir açıklık getiricek olursak Taşınma bedeli ayrı bir hesaplama ile size teklif olarak sunulur evinizden alınıcak eşyaların çiğli eşya depolama götürülme işlemi olarak adlandırılan bu işlem için firma keşif ekiblerimiz tarafından belirlenir. Bu fiyyatlar eşyanızın boyut ve apartmanınızda bulunan dairenizin katı’nın yüksek veya düşük olmasına göre’de değişmektedir.

Ücretsiz keşif için bize ulaşın.!

-Ücretsiz keşif ekibimiz için bize ulaşıp randevu almayı unutmayın
-Keşif ekimiz ev, ofinizi keşif süreci sonrası sizlere çiğli eşya depolama ile ilgili bilgiler vericektir.
-Eşyalarınız için kullanılıcak malzeme ve gelicek araç boyutunu belirler.
-Profesyonel kadromuz ve deneyimli alt yapımızla sizlere daha iyi hizmet sunmak için hazırız.

Konak Eşya Depolama

KONAK EŞYA DEPOLAMA

Günümüzde ev hanımları ve kurumsal firmalar için stres haline gelen eşya depolama işlemi kalıcı bir hal almıştır. İnsanlar yapısı gereği eşyalarının hiç bir şekilde hasar görmesini istememektedir. Önemli olan ise bu soruna dahil olmak yerine yeni çözüm yolları gerekiyor. Bizde elimizden geldiğince sizler için bu sorunu tamamen bitirmek için şirketimiz bünyesinde farklı çalışmalar yürütüp konak eşya depolama işlemini daha hijyenik ve korunaklı hale getirdik. İnsanların en çok tedirgin olduğu konu olan konak eşya depolama hizmetinde genelde akılarda yer alan eşyaların paketleme şekli ve depolama tesislerinin yeterince hijyenik ve korunaklı olmasıdır.

KONAK EVDEN EVE NAKLİYAT’A DEPOLAMANIN ÖNEMİ

Sizler için tamamen stres haline gelen taşınma işlemini sizler için daha pratik hale getirdik başta konak eşya depolama olmak üzere şirket bünyemizde buna benzer onlarca hizmeti aktif hale getirdik. Genelde insanların kısa süreli tatil, yurt dışı seyahatleri gibi durumlarda tercih edilen konak eşya depolama tesislerimizi sizler için yenilemekle yetinmeyip sizlere daha iyi hizmet sunabilmek adına depolanıcak eşyalarınız için özel baloncuklu pıt-pıt’lar ve tamamen hijyenik acıdan kullanılan streç film’leri kullanılmaktadır.

ÜCRETSİZ KEŞİF TALEBİNDE BULUNUN

Web sitemizin iletişim bölümünden bizlere ulaşıp konak eşya depolama hizmetimiz için randevu alabilirsiniz. Ücretsiz keşif ekibimiz ev, ofinize gelerek konak eşya depolama tesislerinde yer alıcak eşyalarınızın keşfini gerçekleştirip size depolama alanlarımız hakında bilgi vericektir. Paketlenicek eşyalarınız için gerekli malzeme ve personel sayısı belirlenir bunun yanı sıra apartman dışına kurulucak hidrolik taşıma asansör’ünün kurulacağı yere bakılır. Bunların bakılmasının sonunda sizlere detaylı bilgiler veriliceltir. Aynı zamanda sizler için 2.000 mkare alana inşa edilen konak eşya depolama tesislerimizi eşya transferi işlemi öncesi ziyaret edip sizin için ayrılan bölüm hakkında farklı değişikliklerde bulunabilirsiniz.

Selçuk Eşya Depolama

SELÇUK EŞYA DEPOLAMA

Selçuk eşya depolama alanları ile bütün izmir ve bölgelerine hizmet verebilmek adına geliştirilen son teknolojiye dahalı yeniliklerimizi sizler için aktif hale getirdik.

İnsanlar için büyük kabus haline gelen taşınma işlemi yıllardır devam etmektedir.
Gerek doğru kurumsal firma’yı bulamamak gerek firma tarafından verilen sözlerin tutulmaması; işte bu yüzden siz değerli müşterimiz için selçuk bölgemizde aktif hale getirdik.

Selçek evden eve nakliyatselçuk eşya depolama sizler için tamamen stres bir taşınma vadediyor.

DEPOLAMA NEDEN ÖNEMLİ ?

Sadece Selçek olarak ele almamak gerekir çünkü depolama sorunu ülkemiz ve dünya geneli yaşanan en büyük problemlerden biridir. İnsanların genelde atmaya kıyamadığı maddi ve manevi değerli eşyalarını ev, ofislerinin depo diye adlandırdığı alanlarda muhafaza etmektedir.

Aslında değerli eşyalar için gerekli selçuk eşya depolama alanları tamamen yüksek güvenlikli ve korunaklı olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra depolanıcak eşyalarınızın bu işlem öncesinde hazırlanması gerekir. Bu hazırlıklar tamamen kurumsal nakliyat firması gözetiminde yapılması önerilir.

DEPOLAMA TESİSLERİMİZ

Biz Aras evden eve nakliyat olarak eşyalarınızın hasar görme olasılığını elimizden geldiğince en alt seviyelere düşürmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Kurumsal firmamız bünyesine gün geçtikçe farklı yenilikler aktif hale getiriyoruz.

Bu yenilikler biri olan selçuk eşya depolama ve  selçuk evden eve nakliyat ‘tır. Sizler için geniş bir alana inşa edilen 2.000mkare alana sahip olan sekçuk eşya depolama tesislerimiz sizler için hizmet vermektedir. Selçuk eşya depolama tesislerimiz tamamen güvenlik görevlisi ve yüksek açılı güvenlik kameraları ile izlenmektedir.

Depolama öncesi firmamızdan tarafından ücretsiz keşif ekibi talep etmeye unutmayınız.
-Kullanılıcak malzemeler tamamen ithal olup eşyalarınızın daha hijyenik ve korunaklı muhafaza edilmesi için kullanılıcaktır.
Selçuk eşya depolama alanları tamamen eşyalarınız için belirli metre küp alanlarla ayrılmıştır.
-Taşınma esnasında personel kadromuz selçuk eşya depolama tesisleri ile ilgili faydalı bilgiler aktarıcaktır.

Selçuk eşya depolama, Selçuk evden eve nakliyat bir ARAS NAKLİYAT kuruluşudur.

Urla Eşya Depolama

URLA EŞYA DEPOLAMA

İnsanların her yerde karşılaştığı taşınma stresinin bir nebzede olsa azaltmaya çalıştığımız bu zorlu süreçte elimizden geldiğince büyük adımlarla ilerlemeye çalışıyoruz.

Kurumsal’ık yolunda ilerleyen izmir aras nakliyat olarak sizler için geliştirdiğimiz hizmetlere gelin birlikte bir göz atalım urla eşya depolama işlemimizde geliştirdiğimiz en büyük hizmetlerimizden biridir.

Urla; insanlar yaz mevsiminde yoğun iş stresinden uzak bir kaç hafta geçirebilmek için gittikleri bir çok yazlık bölgedir. Ve her yerde olduğu gibi depolama işlemi buradada büyük stres hali almıştır. Bizim sizler için geliştirdiğimiz urla eşya depolama alanları tamamen hijyenik ve yüksek güvenlikli olmaktadır.

Bu tür hizmetlerimizden yararlanmak için web sitemizin iletişim bölümünden bize ulaşmanız yeterlidir.

ÜCRETSİZ KEŞİF EKİBİ TALEP EDİN

Urla eşya depolama alanında yer alıcak olan eşyalarınızın tespiti ve kullanılıcak malzeme ve yapılıcak işlerin tespiti yapılmaktadır.

Urla eşya depolama tesislerimizi sizler için yeni alanlara inşa ettik; 2.000 mkare alana yapılan urla eşya depolama tesisleri siz değerli müşterilerimizin bu taşınma stresini tamamen bitirme yolunda kurumsal adımlarla ilerliyoruz.

-SİGORTALI
-PAKETLEME
-PROFESYONEL KADRO
-MONTAJLI
TAŞIMACILIK..

Lütfen bizimle iletişime geçin..

ARAS EVDEN EVE NAKLİYAT – Urla eşya depolama hizmetleri

Anahtar kelimeler : urla eşya depolama , urla eşya deposu , urla depolama alanları , urla ev eşyası depolama , urla eşya depolama , urla depo , urla kiralık depo …

Menderes Eşya Depolama

MENDERES EŞYA DEPOLAMA

Menderes eşya depolama sizler için geliştirdiğimiz bir çok hizmeten biridir. Genelde evinizin çeşitli bölümlerinde muhafaza etmeye çalıştığınız ve atmaya kıyamadığınız maddi manevi eşyalarınız için geliştirdiğimiz menderes eşya depolama alanları artık sizler için bir çözüm noktası olmuştur.

Yıllardır ev, ofislerinizin kiler, depo, kömürlük gibi alanlarında depolama‘ya çalıştığınız değerli eşyalarınızın zarar görmesi kaçınılmazdır.

Bu konuda sadece ev hanımlarının değil bir çok kurumsal firmanın gözdesi haline gelen menderes eşya depolama hizmetlerini artık 2.000 metre kare alana inşa edilen güvenlikli ve kamera sistemli alanında sizlere hizmet vermektedir.

MENDERES EŞYA DEPOLAMA HİZMETİ İÇİN RANDEVU ALDINIZ MI?

Bunun için sadece bizimle iletişim‘e geçmeniz yeterlidir. Bizimle iletişime geçip firmamızdan menderes eşya depolama hizmeti için keşif ekibi talebinde bulunabilir sizler için tamamen strese dönüşen taşınma işlemini daha pratik hale getirebilirsiniz.

Ev, ofinize gelicek olan keşif ekibi menderes eşya depolama alanlarında yer alıcak eşyalarınızı tespiti yanı sıra depolama alanında yer alıcak metre küpü, sizi için gelicek olan personel sayısı ve araçın tespiti yapılır.

Bu tespitler doğrultusunda tamamen stres haline gelen menderes eşya depolama işlemi sizler için daha pratik ve hijyenik hale gelmektedir.

-Profesyonel Personel Kadrosu
-Güvenlik, Kamera Sistemleri ile koruma
-Kulanılan İthal Malzemeller
-Geniş Araç Filomuz

Gaziemir Eşya Depolama

GAZİEMİR EŞYA DEPOLAMA ALANLARI

Genel anlamda ele alındığında sadece gaziemir değil ülke geneli yaşanan en büyük sıkıntılardan biri olan evden eve nakliyat yani eşya tranfer işlemi insanlar için artık tamamen stresli bir işlem haline gelmiştir.

Tabikide bu sorun zincirine dahil olmak yerine yeni çözümler bulmak gerekiyor. Bizde kendi bünyemizde geliştirdiğimiz bir çok hizmeten biri olan gaziemir eşya depolama işlemini sizler için aktif hale getirdik. Bizi bu çalışmalara yönlendiren en büyük etkenlerden biri olan şey insanların taşınma esnasında yaşadığı problemler olmuştur.

Gaziemir eşya depolama alanlarını sizler için tamamen kusursuz hale getirip eşyalarınızın zarar görme olasılığını tamamen en alt seviyelere indirmiş bulunmaktayız.

PARANIZ BOŞA GİTMESİN

Sizler için verilicek olan her teklifi değerlendirmek en büyük haklarınızdan biridir. Genel olarak ele alındımı ülkemizin ekonomi sorunları gereği en uygun fiyyatı değerlendirilmelidir. Ama şöyle bir gerçek var ki  sadece gaziemir eşya depolama için değil genel olarakta gerçek olan şudur ki; kaliteli hizmet almak için en ucuz değil en kurumsal firma ile çalışmanız gerekmektedir.

Bizim sizin için geliştirdiğimiz onlarca hizmeten biri olan gaziemir eşya depolama hizmetimizi yeni yüksek güvenlikli ve kamera sistemleriyle korunan 2.000 mkare alanda aktif hale getirdik.

ARAS EVDEN EVE NAKLİYAT olarak  sadece bu hizmet ile sınırlı kalmayıp bir çok yenilikler ile bu sektöre başladık bu hizmetler; gaziemir eşya depolama, gaziemir evden eve nakliyat, izmir eşya depolama,gaziemir ofis taşımacılığı, gaziemir parça eşya taşımacılığı, gaziemir asansörlü nakliyat olarak Gaziemir ve izmirin bütün bölgelerinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Narlıdere Eşya Depolama

NARLIDERE EŞYA DEPOLAMA

Narlıdere halkı yapısı gereği her zaman maddi ve manevi değeri olan eşyalarını atmak yerine depolama işlemini tercih etmektedir. Tamda burda devreye giren Narlıdere eşya depolama hizmetini sizler için daha pratik hale getirdik.

Kurumsal nakliyat firması olarak izmir’de yaptığımız en büyük hizmetlerden biri olan narlıdere ev eşyası depolama işlemini sizler için aktif hale getirmekle yetinmeyip farklı noktalara taşımaya karar verdik. Gerek 2.000 mkare narlıdere eşya depolama alanları gerek depolanıcak eşyalarınızın hijyenik bir şekilde kalabilmesi için geliştirilen yeni paketleme malzemeleri ile hizmet sunmaktayız.

İZMİR ARAS NAKLİYAT olarak sektörde kurumsal firma olma yolunda büyük adımlarla ilerliyoruz. Narlıdere eşya depolama işlemimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçmeyi unumayın.

NARLIDERE EŞYA DEPOLAMA FİYYATLARI

Narlıdere eşya depolama fiyyatları öncelikle eşyanıza kullanılıcak malzeme ve eşyalarınızın depolanıcağı süre olmak üzere ele alınır.

Öncelikle firmamızla iletişime geçip ücretsiz keşif için ravdevu aldıktan sonra tarafınıza gönderilicek keşif ekibi eviniz, ofisinize geldikten sonra narlıdere eşya depolama alanlarında yer alıcak eşyalarınızın kaplicağı alan belirlenir daha sonra eşyalarınızın tamamen hijyenik kalabilmesi için kullanılıcak paketleme malzemeleri ve personel sayısı belirlenir.

Narlıdere eşya depolama alanında kalıcak eşyalarınızın kalıcağı süre boyunca hijyenik kuralları gereği paketlemelerinin açılmaması gerekmektedir.

-Geniş ve Hijyenik Depolama Alanları
-Güvenlik ve Kamera Sistemleri
-Profesysonel personel kadrosu
-Her Metre Küp’e Sahip Kapalı Araç filomuz

Anahtar kelimeler : Narlıdere eşya depolama, narlıdere ev eşyası depolama, narlıdere kiralık depo, narlıdere eşya depolama alanları, narlıdere ev deposu, narlıdere eşya depolama hizmetleri, narlıdere eşya depolama, 

Buca Evden Eve Nakliyat Arşivleri

BUCA EVDEN EVE NAKLİYAT ARŞİVLERİ

Buca evden eve nakliyat sektöründe sizlerin genel anlamda yaşadığınız sorunları ele alıp sizler için taşıma firmamıza yeni hizmetleri aktif hale getirdik.

Ülke genelinde yaşanan en büyük problemlerden biri olan evden eve nakliyat sorunu taşıma firmalları tarafından çözüm yolu bulunucaken kendi işleri zor hale getirip sizlerede stresli bir taşıma gerçekleştiriyorlar. Buca evden eve nakliyat hizmeti yanı sıra kurumsal nakliyat firmamızın verdiği onlarda hizmeten biri olan evden eve taşımacılığı sizler için farklı noktalara taşıdık.

Yapılan buca evden eve nakliyat , buca asansörlü nakliyat işlemlerin en başında olan hijyenik eşya paketleme işlemini geliştirip tamamen ithal malzemeler ile yaptığımız paketleme işleminde baloncuklu pıt-pıt’lar ve film streçlerle daha hijyenik bir şekilde taşınmanızı gerçekleştiriyoruz.

KURUMSAL EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMALARI

Kurumsal firmamız olan Aras Evden Eve Nakliyat; olarak buca evden eve nakliyat hizmetinden yararlanak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Bizimle iletişime geçtiğiniz taktirde size yakın tarihlerde ücretsiz keşif ekibi için randevu verilicektir. Evinize veya ofisinize gelicek olan keşif ekibi başta eşyalarınız, kullanılıcak malzeme,gelcek aracın metre küpü ve bina dışına kurulucak hidrolik taşıma asansörünün kurulacağı yeri keşif edip sizlere daha sağlıklı ve stressiz bir taşınma hizmeti vermek için yardımcı olucaktır.

Buca evden eve nakliyat – Buca asansörlü nakliyat  – Buca eşya depolama

Bizimle iletişime geçmeyi unutmayın

-Ücretsiz keşif
-Sigortalı Taşımacılık
-Profesyonnel Kadro
-Hijyenik paketleme
-Ekonomik ve Kaliteli taşımacılık

Anahtar kelimeler : Buca evden eve nakliyat, buca asansörlü taşımacılık, buca asansörlü nakliyat, buca eşya depolama, buca nakliyat, evden eve nakliyat buca, Buca evden eve nakliyat

Bornova Eşya Depolama

BORNOVA EŞYA DEPOLAMA

Bornova halkı yapısı gereği eşyalarının özen gösterilmesine ve iyi muhafa edilmesine özen göstermektedir. Yapılıcak bütün bornova eşya depolama işlemlerinin yakın takipçisi olur.

Bu yüzden sizler için yaptığımız kiralık depolama alanlarımızı geliştirilip sizler için daha korunaklı ve hijyenik halle getirdik. Yapılıcak bütün hizmetlerimizin olmazsa olmazı olan paketleme işlemi bornova eşya depolama alanlarında’da büyük rol oynamaktadır.

PAKETLEME NEDEN ÖNEMLİ?

İzmir Aras Nakliyat olarak şehir içi ve şehirler arası eşya transfer işlemlerinde yapıldığı gibi eşya depolama işlemlerindede uygulanmaktadır. Aslında bornova eşya depolama işlemlerinde paketlemeye daha çok özen gösterilmesi gerekiyor.

Neden mi ? çünkü eşyalarınız kapalı alanda kalıcağından dolayı eşya depolama alanlarında paketlenen eşyaların açılmaması gerekmektedir. Aylarca belki yıllarca muhafaza edilicek eşyalarınızın normal eşya transfelerinde olduğundan iki kat daha özen göstermek gerekiyor.

Bizimle iletişim’e geçmeyi unutmayınız. Bizimle iletişime geçip firmamızdan ücretsiz keşif talep edebilirsiniz. Ev’nize, ofisinize gelicek olan keşif ekibi depolama işlemi görücek eşyalarınızı inceleyip kullanılıcak paketleme malzemesi, personel sayısı, araç metre küpü ve en önemlisi bornova eşya depolama alanlarında eşyalarınızın kaplıycağı alanı belirler ve bu konu hakkında sizlere daha detaylı bilgi verir.

-Kalın Baluncuklu pıt-pıt’lar
-Streç Film
-Profesyonel Kadro
-2.000m Kare Depolama Alanları
-Güvenlik ve Kamera Sistemleri

BORNOVA EŞYA DEPOLAMA FİRMALARI

izmir evden eve nakliyat sektöründe yüzlerce depolama ve taşıma firmaları bulunmaktadır. Bu kadar yoğun taşıma firması içinde doğru kararı vermek sizler için daha zor hale gelmiştir.

Biz kurumsal bir firma olarak genelde referans üzeri çalışıp en büyük reklamın insanlar olduğunu düşünüyoruz. Bu yüzden siz değerli müşterilerimizi mağdur etmemek adına onlarca hizmetlerimizin yanı sıra sizler için yeni hizmetleride aktif hale getirdik. Sizler için geliştirdiğimiz en büyük hizmetlerimizden biri olan bornova eşya depolama tesislerimiz gerek güvenlik gerek hijyenik olmasıyla izmir ve bornova evden eve nakliyat sektöründe lider firma olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

-Kurumsal firma
-Kaliteli Malzeme
-Profesyonel Kadro
-Keşif ekibi
-Ekonomik ve Kaliteli Hizmet